O Slime

Základné údaje

Spoločnosť AMI vyrába opravné sady na pneumatiky, prevencie priepichov a ostatné autodoplnky už od roku 1989. Vyváža a dodáva svoje produkty do 36 krajín sveta ako pre maloobchodné predajne auto, moto, cyklo, tak aj ako súčasť originálneho vybavenia u automobilových, motocyklových a cyklo výrobcov. Spoločnosť je držiteľom ISO 9001:2008

Ako SLIME funguje?

SLIME na utesnenie prierazu používa technológiu Fibre-Seal™; pôsobí preventívne alebo ako opravný materiál. V zelenej kvapaline sú obsiahnuté buď iba tesniace vlákna (zloženie pre duše), alebo zmes vlákien, gumových častíc a ďalších tesniacich látok (zloženie pre bezdušové pneumatiky). Akonáhle je SLIME v duši alebo v pneumatike aplikovaný, zostáva v kvapalnom stave a opravuje prieraz v smere zvnútra von. Pri rotácii kolesa je kvapalina odstredivou silou nútená sa rozprestrieť po celom behúni, čím vytvorí ochrannú vrstvu. Ak sa objaví prieraz, unikajúci vzduch vytláča zelenú kvapalinu von, pričom pomocou vlákien a ďalších tesniacich zložiek prieraz upcháva a zabraňuje ďalšiemu unikaniu vzduchu. SLIME takto môže opravovať ďalšie a ďalšie prípadné prierazy.

Čo je to technológia Fibre-Seal™?

Spoločnosť Accessories Marketing, Inc., Výrobca prípravku SLIME Tire Sealant, vyvinula patentovanú zmes ekologických vlákien, spojív, polymérov a tuhnúcich zložiek, ktoré sa spájajú a utesňujú prieraz až do veľkosti 1/8 (3 mm) u duší a 1/4 (6 mm) u pneumatík. Mriežka z vlákien Fibre-Seal spolu s viskóznou látkou, ktorá slúži k ich lepšiemu rozkladaniu, tesne priľnú k akejkoľvek poškodenej oblasti; predchádzajú defektom a prípadne ich opravujú elastickou a trvanlivou výplňou.

Je SLIME jedovatý alebo nebezpečný?

Nie, tesniace prípravky Slim sa vyrábajú z prísad, ktoré sú netoxické, nehorľavé a bezpečné. Ak sa prípravok vyleje, ľahko sa umyje vodou. Likvidáciu nie je potrebné vykonávať žiadnym osobitným spôsobom.

Copyright © 2015 DD PNEU s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Designed by bb9

Back to top